Почиње трка за бодове у плеј оф фази. На „крову“ гостује ивањички Јавор.

Стрелци: Трипковић у 22. минуту за Јавор и Марковић у 31. минуту

ВОЖДОВАЦ: Поповић, Синђић, Ивковић, Гајић, Благојевић, Петровић, Јешић, Марковић, Зец, Срећковић, Георгијевић

Играли су још: Ступаревић, Николић И Дражић

ЈАВОР: Ђогатовић, Каришик, Томановић, Елиомар, Кристовао, Севић, Трипковић, Миловић, Терзић, Амановић, Митошевић.

Већ у трећем минуту лепа акција Вождовца, Јешић шутира из окрета поред гола.

Вождовац напада константно. Прилике се ређају за Јешића, Георгијевића и Петровића, а гости прете из контранапада.

У 16.минуту Елиомар је истрчао контру и дошао до гола Вождовца, а његов шут је завршио поред гола.

У 20.минуту прилика се указала за Георгијевића који се нашао сам пред голманом,  додуше искоса, те су гости успели да се одбране.

22.минут 0:1 стрелац Стефан Трипковић. Гости су искористили контранапад. Након додавања Елиомара, нападач гостију се најбоље сналази у казненом и шутира у супротан угао гола Вождовца.

Дуго је кружила лопта око казненог простора гостију. Вождовац се показао као доминантнији ривал на терену и исплатило се.

Марковић Иван је дошао у прилику за шут и не само да му је успело, него је из окрета упутио прави пројектил у гостујућу мрежу.

У 35.минуту Георгијевић шутира поред гола.

У 55.минуту санса за Вождовац. Kреатор акције је био Ђуро Зец, одлично је упослио Ступаревића, а пас у казненом је само измамио уздахе.

У 61.минуту прилика и за госте. Елиомар је шутирао са 20 метара. Лопта је отишла преко гола.

Само минут касније Зец ставља на муке голмана гостију, а не дуго за тим и Јешић одлично шутира, али гости опет имају среће.

Прете Змајеви и даље, али промене нема. Најопаснији налети су преко Ступаревића и Зеца.

У 73.минуту опасан је био ударац Ступаревића из слободног ударца, али су гости опет имали среће.

У 85.минуту нова прилика за уздахе. Николић је шутирао са 30 метара, али лопта за мало пролази поред стативе гола Јавора.