ВОЖДОВАЦ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3:2 (2:0)

Змајеви савладали шампиона у шампионској трци.

ВОЖДОВАЦ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3:2 (2:0)

Стрелци: Анђелковић (аутогол) у 14. минуту, Дражић у 36. и Срећковић у 88. минуту за Вождовац, Луковић (једанаестерац) у 72. и Полетановић у 90. минуту за Црвену звезду

Главни судија: ЛУKИЋ Лазар
Први помоћни судија: БОГИЋЕВИЋ Драган
Други помоћни судија: СТАНОЈЕВИЋ Бојан
Четврти судија: ПОПОВИЋ Марко

ВОЖДОВАЦ: Поповић, Филиповић, Ивковић, Михајлов, Гајић, Петровић, Николић, Зец, Ћирковић, Дражић, Красић

Играли су још: Срећковић, Синђић и Дуроњић

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Манојловић, Петковић, Луковић, Фримпонг, Анђелковић, Ле Талек, Доналд, Милијаш, Плавшић, Руиз, Боакје

Играли су још: Сикимић, Полетановић и Вујаклија

Гост је кренуо силовито и већ у првом минуту након центаршута Руиза, Милијаш шутира, али Поповић је маестралан.

14.минут Николић је успео да узме једну лопту у средини. Покушао је да упосли Ћирковића, а у намери да заустави нападача Вождовца, Анђелковић је савладао свог голмана, те Змајеви воде 1:0.

У 34.минуту нова шанса за Звезду. Боаћи је у одличној прилици, али Поповић је још једном сјајан.

Само минут касније, Дражић је у шанси за гол и не пропушта је. Вождовац води 2:0.

Звезда је кренула оштро од старта другог дела, али опет прву прилику има Дражић коме у шут улази голман звезде.

У 54.минуту прилика и за Николића,али његов шут завршава преко гола.

У 58.минуту нова прилика за госте. Руиз је прошао по левој страни, али Поповић поново брани.

У 60.минуту Руиз поново прети, али његов шут иде преко гола.

У 66.минуту огромна шанса за Ћирковића. Kрасић је упослио вихорно крило Змајева, али из стопостотне шансе лопта је отишла поред гола.

У 69.минуту још једна шанса за госте. Сада је у прилици Анђелковић, али Поповић опет брани.

У 70.минуту и Сикимић има шансу, али Поповић је несавладив.

У 72.минуту пенал за госте. Сигуран реализатор је Луковић, те је резултат поново промењен.

У 79.минуту Анђелковић пробија по левој страни, центрира за Сикимића, али лопта након шута главом иде преко гола.

У 82.минуту нова прилика за госте. Опет је у шанси Сикимић, али Поповић лако хвата лопту.

У 88.минуту Вождовац прави лепу акцију коју користи Срећковић који је сам кренуо на голмана гостију и сигурном реализацијом донео нову предност Змајевима.

У зауставном времену гости долазе до новог гола. Полетановић је шутирао из слободног ударца и затресао мрежу Вождовцa.