Стрелци: Арсић у 15. минуту, Јовановић у 47. минуту и Апостоловић у 90. минуту

РАДНИЧКИ НИШ: Зоговић, Булатовић, Арсић, Петровић, Томић, Мркић, Јовановић, Нома, Станковић, Којић, Перендија

Играли су још: Станојевић, Траванчић и Апостоловић

ВОЖДОВАЦ: Поповић, Путинчанин, Михајлов, Синђић, Филиповић, Павловић, Николић, Маринковић, Ћирковић, Дражић, Красић

Играли су још: Јешић, Зец и Георгијевић

Уводни тренуци меча две екипе из плеј офа протиче у испитивању снага. Уз благу агилност домаћих, ипак Вождовац први озбиљније прети.

У 13.минуту Николић је покушао са дистанце.

У 15.минуту домаћин долази до гола. Затресла се мреза Вождовца, а стрелац је Арсић, након сто је искористио шансу која му се указала.

Минут касније у шанси је и Нома, али је Поповић сјајан на голу змајева.

У 22. минуту још једна прилика за домаће, али опет је одличан Поповић.

у 35. минуту одлична прилика за Змајеве, Павловић је упослио по страни Путинчанина, који одлично центрира. У шанси се нашао Ћирковић, али је шутирао поред гола.

Други део игре је почео боље по домаћу екипу која већ од 47. минута води 2:0, а стрелац је Јовановић, након шута искоса са десетак метара.

Змајеви крећу ка голу домаћих силовитије. Одличан пас Павловића за Дражића, али одбрана Нишлија је на месту. Играо се 55. минут.

У 78. минуту Дражић шутира поред гола са 20 метара.

Домаћи у финишу долазе до још једног гола. Играо се 90. минут кад је Kојић упослио Апостоловића , а нападач Радничког је искористио указану прилику.