ПАРТИЗАН – ВОЖДОВАЦ 4:0 (2:0)

ПАРТИЗАН – ВОЖДОВАЦ 4:0 (2:0)

Стрелци: Ђурђевић у 9. и 62. минуту (11м), Леонардо у 44. и Миленковић у 55. минуту

ЦРВЕНИ КАРТОН: Михајлов у 61. минуту

Главни судија: ШИРОКИ Зоран
Први помоћни судија: БОГИЋЕВИЋ Драган
Други помоћни судија: ЗДРАВКОВИЋ Миодраг
Четврти судија: ЛУКИЋ Лазар

ПАРТИЗАН: Кљајић, Вулићевић, Остојић, Миленковић, Милетић, Евертон, Косовић, Јанковић, Леонардо, Ђурђевић, Тавамба.
Играли су још: Михајловић, Јовановић и Ђилас

ВОЖДОВАЦ: Поповић, Путинчанин, Михајлов, Синђић, Филиповић, Петровић, Николић, Маринковић, Зец, Ћирковић,  Дражић.
Играли су још: Красић, Гајић и Ивковић

Права фудбалска представа и прави фудбалски амбијент на Топчидерском брду. Змајеви гостују београдским црно белима у још једном градском класику.

Уводни минути меча припадају домаћој екипи која прети после низа везаних прекида, али ни Змајеви нису без шанси.

Маринковић је у 6.минуту озбиљно запретио.

Ипак, домаћин води од деветог минута, стрелац је Урош Ђурђевић након лепог ударца из волеја.

Наредни минути утакмице припадају Вождовцу који је пренео тежиште игре на половину Партизана, али без правих прилика да се угрози гол.

У 24. минуту сјајна прилика за Вождовац. Маринковић је лепо изнео једну лопту, додао до Николића, а фудбалер Вождовца након ударца је донео само уздахе на трибинама.

У 33.минуту шанса се опет указала за Ђурђевића који се упутио сам на гол Вождовца, али Поповић маестрално брани у ситуацији „један на један“.

У смирај првог дела меча, Партизан је организовао акцију по десној страни, лопта је досла до Леонарда и домаћин од 44.минута води 2:0.

У 48.минуту шанса за Вождовац. Одлично се убацио Маринковић, који покушава да упосли Зеца, али замало касни.

У 55.минуту шанса и за Партизан. Гужва пред голом Вождовца. Лопта долази до Миленковића којо шутира кроз шуму ногу и погађа доњи леви угао гола Поповића. Домаћин води 3:0.

У 59.минуту шанса за Вождовац. Зец је шутирао, али се Партизан одбранио. У контранападу шанса за домаће.Тавамба је био у прилици, у дуелу са Михајловим је судија окарактерисао да је фаул био за најстрожу казну.

Михајлов је зарадио црвени картон, а стрелац из пенала је био Ђурђевић.

Вождовац и поред ситуације да има играча мање, наставио је да игра. Партизан је такође покушавао да угрози гол Змајева, али Поповић је добро чувао мрежу.

У 87.минуту се створила шанса за Маринковића који је лепо шутирао искоса, али лопта за мало одлази поред гола.