ПАРТИЗАН – ВОЖДОВАЦ 2:1 (0:1)

ПАРТИЗАН – ВОЖДОВАЦ 2:1 (0:1)

Стрелци: Георгијевић у 19. минуту за Вождовац, Леонардо у 47. и Ђурђeвић у 73. минуту за Партизан

Главни судија: ЧОЛОВИЋ Драган
Први помоћни судија: KУРЧУБИЋ Ненад
Други помоћни судија: МИНИЋ Срђан
Четврти судија: ШИРОKИ Зоран

ПАРТИЗАН: СТЕВАНОВИЋ, ВУЛИЋЕВИЋ, ОСТОЈИЋ, МИЛЕНKОВИЋ, МИЛЕТИЋ, ЈЕВТОВИЋ, KОСОВИЋ, ЈАНKОВИЋ, ЛЕОНАРДО,  ЂУРЂЕВИЋ, ТАВАМБА
Играли су још : Михајловић, Ђуричковић и Радин

ВОЖДОВАЦ: ПОПОВИЋ, ФИЛИПОВИЋ, ИВKОВИЋ, МИХАЈЛОВ, ПУТИНЧАНИН, ПЕТРОВИЋ, ПАВЛОВИЋ,  ЋИРKОВИЋ, СРЕЋKОВИЋ, ЈЕШИЋ, ГЕОРГИЈЕВИЋ
Играли су још : Синђић, Зец и Дражић

Испитивање снага је трајало скоро двадесет минута, Партизан је најопаснији био преко Леонарда.

Међутим у 20. минуту Георгијевић успева да побегне одбрани домаћих и лепим лоб ударцем затресе мрежу Партизана.

У 28.минуту створила се шанса и за домаће. У прилици је био Ђурђевић, након шута лопта је завршила поред гола.

Партизан притиска одбрану Вождовца, али на голу је сигуран Поповић.

Друго полувреме боље отвара домаћин који већ у 47. минуту стиже до изједначења преко Леонарда, који је искористио гужву у казненом простору Вождовца.

Партизан је све опаснији, те преко Тавамбе прети, али и Вулићевића по страни.

На другој страни Ћирковић је све опаснији пред голом домаћих.

Михајловић је покушао у 70.минуту шутем са дистанце, али Поповић је поново на месту.

У 72.минуту лопта погађа Путинчанина. Главни судија показује на једанаестерац, а сигуран реализатор је Ђурђевић, те домаћин води 2:1.