НАПРЕДАК  – ВОЖДОВАЦ 1:1

Стрелац: НДИАЈЕ Ибрахим у 33. минуту за Напредак, Марковић Иван у 89. минуту за Вождовац

41 ИВKОВИЋ Саша

Првих десет минута припадају Змајевима. Играчи Вождовца су одмах пребацили игру на половину домаћих, а и везали два корнера на самом почетку.

У 14.минуту Вождовац је имао одличну прилику, али је Петровићев ударац зауставио голман домаћих.

Отворила се утакмица, те на другој страни прете и Kрушевљани, али отклањају Гајић и Јешић опасност испред свог гола.

У 20.минуту Вулић је просао левој страни, упутио ударац ка голу Вождовца, али Поповић је сигуран.

У 30.минуту запретио је и репрезентативац Срећковић, али је шутирао поред гола.

Ипак домаћин долази до предности у 33.минуту. Стрелац је Ибрахим Ндијае после гужве у казненом простору Змајева. Лопта је након шута погодила дефанзивца Напретка и одбила се у мрежу Вождовца.

Домаћин боље отвара други део и већ после 15 минута ствара пар прилика, али одбрана Вождовца је сигурна.

У 75.минуту Шарац је имао одличну прилику за домаће, али је шутирао преко гола.

Уласком Ступаревића, Змајеви одмах стварају и шансу. Kадетски репрезентативац из редова Вождовца је остро шутирао, али лопта одлази поред гола.
Минут касније је опасан и Јешић, али промене резултата нема.

У 86.минуту одлична прилика за Јешића након асистенције Путинчанина. Одлично се офанзивни везиста убацио иза одбране домаћих, изборио за шут, али лопта није отишла ка мрежи.

Напао је Вождовац до краја домаће и после сјајне акције коју је започео Марковић, те наставио Срећковић, затим и Филиповић. Лопта поново долази до Марковића који сјајним ударцем постиже леп погодак за изједначење.

У последњем минуту покушао је и Ступаревић још једним ударцем, али резултат је остао 1:1.