Стрелци: Бојовић у 5.  и Милосављевић у 18. минуту

Други помоћни судија: ШУТУЛОВИЋ Милан
Четврти судија: РАДАКОВИЋ Никола

МЛАДОСТ ЛУЧАНИ: Крзнарић, Милошевић Иван, Милошевић Богдан, Пејовић, Шатара, Милосављевић, Радивојевић, Одита, Гаврић, Бојовић, Андрић

ВОЖДОВАЦ: Поповић, Путинчанин, Михајлов, Ивковић, Филиповић, Павловић, Николић, Маринковић, Ћирковић, Дражић, Зец

Домаћин је од старта кренуо силовито и након центаршута Гаврића, Бојовић је спровео лопту у мрежу.

Домаћин од петог минута води 1:0.

У 18. минуту Милосављевић је опробао свој ударац. Лопта је на путу до гола закачила неког из одбране Вождовца и домаћин води 2:0.

Вождовац озбиљну шансу ствара у 23. минуту. Немања Николић је извео слободан ударац, али је лопта замало отишла преко гола.

У 29.минуту шанса се указала и за Дражића. Успео је нападач Вождовца и голмана да обиђе, али је отишао искоса, те након шута лопта одлази поред гола.

У 37.минуту Маринковић је изградио себи позицију за шут, али крајњим напором домаћи голман брани и лопта одлази у корнер.

Други део почиње шансом Павловића, али његов шут завршава преко гола.

У 49.минуту покушава и Јешић, али лопта одлази поред гола.

У 61.минуту Вождовац је остао са играчем мање на терену. Јешић је добио други жути картон.

У 68.минуту Младост има прилику преко Бојовића, али његов шут завршава преко гола.