1/4 FINALE KUPA SRBIJE U FUDBALU

VOŽDOVAC – PARTIZAN 1:2 (1:0)

Strelac: Srećković u 41. minutu za Voždovac, Đurđević u 80. i Leonardo u 90. minutu za Partizan

Glavni sudija: ČOLOVIĆ Dragan
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Vladimir
Drugi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nemanja
Četvrti sudija: JOVANOVIĆ Srđan

VOŽDOVAC: Popović, Putinčanin, Filipović, Ivković, Mihajlov, Pavlović, Petrović, Srećković, Georgijević, Ješić, Ćirković.

Igrali su još: Đuričković, Ilić i Jevtović

PARTIZAN: Kljajić, Vulićević, Ostojić, Milenković, Miletić, Everton, Kosović, Janković, Leonardo, Đurđević, Tavamba.

Igrali su još: Duronjić i Marinković

Prvih deset minuta protiče u izjednačenoj igri, a prvu priliku propušta Georgijević. Nakon kornera za Voždovac u 13.minutu, napadač Zmajeva je šutirao preko gola.

Tri minuta kasnije Petrović je sam sebi izgradio poziciju za šut, ali lopta za malko odlazi preko prečke.

Nedugo zatim i gosti su zapretili preko Leonarda, aki siguran je Popović.

Georgijević je sjajno uposlio Ćirkovića, koji je vihorno prošao po desnoj strani i još lepše uposlio Srećkovića koji  postiže sjajan pogodak za vođstvo Zmajeva.

U 45. minutu Georgijević ponovo odlično asistira. Ješić je u situaciji 1 na 1, ali šutira pored gola i golmana Kljajića.

Partizan je napao na početku drugog dela, ali Ćirković, te Pavlović i Srećković su ozbiljno zapretili gostima.

Partizan i dalje napada, međutim u 60.minutu gosti su imali sreću. Georgojević je oteo loptu Ostojiću, izašao sam ispred golmana, ali šutirao je pored gola Partizana.

U 69.minutu još jedna kolosalna šansa za Georgijevića. Uposlio ga je Ćirković sjajno, a posle par fantastičnih driblinga, uspeo je da se oslobodi čuvara, ali nakon solo prodora, udarac mu je odbranio golman Partizana.

Imao je Partizan svoje šanse, pretili su napadači gostiju, ali Popović je maestralan na golu Voždovca.

U 80.minutu indirektan udarac za Partizan, a posle suta Đurđevića i pravog karambola, lopta završava u mrezi Voždovca.

U 88. minutu Kosović je imao lepu priliku za Partizan, ali je šutirao pored gola.

u 90. minutu Leonardo kreće ka golu Voždovca i posle par dodavanja, lopta ponovo dolazi do napadača Partizana i gosti vode 2:1.