ВОЖДОВАЦ – ПАРТИЗАН 1:2 (1:0)

1/4 ФИНАЛЕ КУПА СРБИЈЕ У ФУДБАЛУ

ВОЖДОВАЦ – ПАРТИЗАН 1:2 (1:0)

Стрелац: Срећковић у 41. минуту за Вождовац, Ђурђевић у 80. и Леонардо у 90. минуту за Партизан

Главни судија: ЧОЛОВИЋ Драган
Први помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Владимир
Други помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Немања
Четврти судија: ЈОВАНОВИЋ Срђан

ВОЖДОВАЦ: Поповић, Путинчанин, Филиповић, Ивковић, Михајлов, Павловић, Петровић, Срећковић, Георгијевић, Јешић, Ћирковић.

Играли су још: Ђуричковић, Илић и Јевтовић

ПАРТИЗАН: Кљајић, Вулићевић, Остојић, Миленковић, Милетић, Евертон, Косовић, Јанковић, Леонардо, Ђурђевић, Тавамба.

Играли су још: Дуроњић и Маринковић

Првих десет минута протиче у изједначеној игри, а прву прилику пропушта Георгијевић. Након корнера за Вождовац у 13.минуту, нападач Змајева је шутирао преко гола.

Три минута касније Петровић је сам себи изградио позицију за шут, али лопта за малко одлази преко пречке.

Недуго затим и гости су запретили преко Леонарда, аки сигуран је Поповић.

Георгијевић је сјајно упослио Ћирковића, који је вихорно прошао по десној страни и још лепше упослио Срећковића који  постиже сјајан погодак за вођство Змајева.

У 45. минуту Георгијевић поново одлично асистира. Јешић је у ситуацији 1 на 1, али шутира поред гола и голмана Кљајића.

Партизан је напао на почетку другог дела, али Ћирковић, те Павловић и Срећковић су озбиљно запретили гостима.

Партизан и даље напада, међутим у 60.минуту гости су имали срећу. Георгојевић је отео лопту Остојићу, изашао сам испред голмана, али шутирао је поред гола Партизана.

У 69.минуту још једна колосална шанса за Георгијевића. Упослио га је Ћирковић сјајно, а после пар фантастичних дриблинга, успео је да се ослободи чувара, али након соло продора, ударац му је одбранио голман Партизана.

Имао је Партизан своје шансе, претили су нападачи гостију, али Поповић је маестралан на голу Вождовца.

У 80.минуту индиректан ударац за Партизан, а после сута Ђурђевића и правог карамбола, лопта завршава у мрези Вождовца.

У 88. минуту Косовић је имао лепу прилику за Партизан, али је шутирао поред гола.

у 90. минуту Леонардо креће ка голу Вождовца и после пар додавања, лопта поново долази до нападача Партизана и гости воде 2:1.